Kominek do ogrodu i na taras Planika

Wiosna już wkrótce zawita na stałe, a słoneczne dni skłaniają do zastanowienia się jaki kominek do ogrodu wybrać. Wśród szerokiej oferty palenisk ogrodowych czasem trudno odnaleźć właściwy model. Przychodzimy z pomocą i poniżej prezentujemy zestawienie najczęściej wybieranych kominków ogrodowych Planika.

Ogrzewacze gazowe Planika

Uniwersalna forma i duża mobilność sprawiają, że ogrzewacze gazowe Faro i Lighthouse są chętnie wykorzystywane w tarasowych aranżacjach. Praktyczne kółka i schowek na butlę gazową (11 kg) zapewniają wygodne przemieszczane, co pozwoli łatwo schować np. do garażu. Płomienie zamknięte za szklaną szybą wprowadzają wyjątkowy klimat, a zarazem gwarantują przyjemne ciepło w chłodne wieczory.

Biokominki zewnętrzne Planika

Kominek ekologiczny na biopaliwo to również ciekawa propozycja, którą wykorzystać można na tarasie oraz we wnętrzach. Wśród biokominków ogrodowych wyróżnić warto formy wolnostojące jak np. Totem i Jar Planika, warianty do postawienia na stole Simple Commerce czy też dla miłośników spersonalizowanych produktów wkłady do zabudowy np. Rondo. Z uwagi spalania w kominkach ekologicznych biopaliwa na bazie alkoholu, nie wytwarzają one spalin, więc z powodzeniem mogą one zdobić nie tylko ogród, ale również pomieszczenia w domach mieszkalnych czy restauracjach i hotelach.

Paleniska gazowe na taras

Kominki gazowe Planika są ciekawym uzupełnieniem wystroju ogrodu i tarasu. Gotowe obudowy wybierać można w eleganckiej stali w kolorze czarnym lub w modnym kortenie. Paleniska można zasilać gazem ziemnym lub z butli LPG. Niewątpliwym atutem serii palenisk Galio Planika jest występowanie modeli do samodzielnej zabudowy, co daje nieograniczone możliwości aranżacji.

Wciąż nie wiesz jaki kominek do ogrodu wybrać? Nasi eksperci kominkowi Planika z chęcią pomogą – zapraszamy do kontaktu!

CzechEnglishPolish