O nas

Specjaliści w alternatywnych rozwiązaniach ognia we wnętrzach

Funkcjonalny i bezpieczny ogień – to tematyka w której nieprzerwanie specjalizujemy się od 2007 roku. PLEJADYmix to zespół ludzi fascynujących się innowacyjnymi rozwiązaniami i zastosowaniami ognia, zarówno we wnętrzach i po za nimi. Przełamujemy standardy i proponujemy ogień wszędzie gdzie do tej pory zastosowanie klasycznych kominków było niemożliwe – budownictwo wielomieszkaniowe, budynki komercyjne, biurowce czy łodzie. Aby swoim klientom oferować funkcjonalne produkty stale poszerzamy swoją wiedze oraz oferte najlepszych dostępnych na rynku kominków.  

Produkty szyte na miarę

Niestandardowe projekty, nietypowy kształt czy nieszablonowy kolor to możliwości, które chętnie oferujemy wszystkim, którzy pragną wyjątkowych i oryginalnych rozwiązań. Wiele z oferowanych przez nas produktów posiada możliwość personalizacji, jak również systemy umożliwiające integracje z systemami inteligentnego domu czy sterowanie z urządzeń mobilnych. Oferujemy możliwość konsultacji projektu z Państwem lub architektem.

Kominki

Nasi klienci i realizacje kominkowe

Swoje produkty dedykujemy wszystkim, którzy marzą o ogniu we wnętrzu jak i po za budynkiem, w ogrodzie czy na tarsie – dobierzemy kominki spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Możemy pochawalić się szerokim portfolio realizacji w popularnych hotelach, znanych restauracjach oraz wieloma projektami prywatnymi. Współpracujemy z licznymi pracowniami projektowymi i biurami architektonicznymi, z którymi współtworzyliśmy nietuzinkowe koncepcje w Polsce i na świecie.

Kominki oferujemy w całej Polsce

Nasze realizacje obejmują  teren całej Polski i nie tylko. W Warszawie i Krakowie, można znaleźć nasze showroomy, gdzie zobaczyć można najpopularniejsze kominki oraz porozmawiać z ekspertami. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami, które oferują montaż i zabudowę palenisk zgodnie z najwyższymi standardami.

palenisko gazowe na taras galio planika

Stała współpraca – zapraszamy

Jesteś architektem lub projektantem, a Twoi klienci szukają wyjątkowego kominka albo paleniska lub mają nietypowe oczekiwania – zapraszamy do kontaktu i współpracy. Cenimy długofalowe relacje i chętnie służymy radą w doborze alternatywnych kominków etanolowych i gazowych.

CzechEnglishPolish